KOORDYNATOR DS. PLANOWANIA PRODUKCJI

IdeaHR

Kostrzyn nad Odrą

2016-09-21

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Kostrzyna nad Odrą, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Skrupulatność i samodyscyplina
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Opis stanowiska:

  • Tworzenie planów produkcyjnych (techniczno-ekonomicznych)
  • Sporządzanie analiz oraz bilansowanie możliwości realizacji planów produkcyjnych
  • Analiza możliwości realizacji zleceń produkcyjnych
  • Sprawdzanie stanów magazynowych
  • Współpraca z działem produkcji, zakupów oraz logistyki
  • Bieżące raportowanie działań, kontrola terminowości zleceń, ustalanie priorytetów

Firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym zespole na samodzielnym stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bardzo dobrą atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883)."

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76952 ofert pracy. Sprawdź!