Mechanik w Dziele Utrzymania Ruchu

Flex HR

Inowrocław

2016-09-21

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia poszukuje dla swojego Klienta,
dynamicznie działającej firmy produkcyjnej
o ugruntowanej pozycji na rynku,
kandydatów na stanowisko:

MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU – 2 wakaty
miejsce pracy: Gniewkowo
Nr ref: mech/2016

ZADANIA:
• Zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń w ciągłym ruchu
• Usuwanie bieżących usterek i awarii
• Wykonywanie bieżących napraw, konserwacji oraz okresowych przeglądów maszyn

WYMAGANIA:
• Wykształcenie min. zawodowe techniczne, preferowane: mechanika, budowa maszyn itp.
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

NASZ KLIENT OFERUJE:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Rozwój zawodowy i przyjazna atmosfera pracy

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą poniższego linku:

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75977 ofert pracy. Sprawdź!