KONSERWATOR BUDYNKÓW MIESZKALNYCH W NIEMCZECH

Polski HR International Sp. Z o.o.

Kolonia

2016-09-21

Polski HR International Sp. z o.o. to spółka należąca do Polskiego HR S.A Prowadzimy kompleksowe rekrutacje i leasing personelu. Dostarczamy profesjonalnych pracowników bazując na doświadczeniach i infrastrukturze zebranych w Polskim HR S.A.

Polski HR International Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10605.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w Niemczech
  • stabilne zatrudnienie

Oczekiwania

  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenie na stanowisku konserwatora
  • prawo jazdy kat. B
  • sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech

Obowiązki:

  • wykonywanie prac konserwatorskich w budynkach mieszkalnych
  • Nadzór na prawidłowym funkcjonowaniem i użytkowaniem urządzeń w mieszkaniach
  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii

Aplikacje prosimy przesyłać na następujący adres mailowy: APLIKUJ w temacie wpisując: KONSERWATOR BUDYNKÓW MIESZKALNYCH W NIEMCZECH
Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR International Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75293 ofert pracy. Sprawdź!