GŁÓWNY CHEMIK

IdeaHR

Gorzów Wielkopolski

2016-09-21

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

GŁÓWNY SPECJALISTA NA WYDZIALE OBRÓBKI CHEMICZNEJ ORAZ TERMICZNEJ

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe Chemia, Technologia chemiczna i pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
  • Biegła umiejętność obsługi komputera i oprogramowania Microsoft Office (zwłaszcza Excel)
  • Wnikliwość, kreatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Opis stanowiska:

  • Tworzenie receptur do pokryć katalitycznych zgodnie z technologią
  • Drobne prace w laboratorium
  • Praca na wydziale obróbki chemicznej (pokrycia katalityczne związane z oczyszczaniem i emisją spalin)
  • Prace badawczo- rozwojowe w zakresie pokryć katalitycznych
  • Nadzór na procesem technologicznym
  • Nadzór nad urządzeniami do obróbki termicznej (piece przemysłowe – komorowe wysokotemperaturowe/ próżniowe i wodorowe)

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883)."

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76643 ofert pracy. Sprawdź!