KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

IdeaHR

Gorzów Wielkopolski

2016-09-21

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Dla naszego klienta poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego- pozwalająca na komunikację
  • wykształcenie kierunkowe (księgowość, rachunkowość, finanse itp.)
  • doświadczenie w obszarze księgowości w firmie produkcyjnej
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office, MS Excel, Internet)

Opis stanowiska:

  • księgowanie dokumentów
  • prowadzenie ewidencji księgowych
  • przygotowywanie analiz na potrzeby tworzonych sprawozdań i raportów
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • realizacja zleconych zadań w obrębie księgowości
  • bieżąca komunikacja, współpraca i koordynacja działań z innymi działami firmy
  • udział w zamykaniu miesiąca i tworzeniu raportów

Oferta:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w stabilnej firmie
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76181 ofert pracy. Sprawdź!