Brygadzista

LINK CONSULTING

Słubice

2016-11-21

Nasz Klient, międzynarodowa dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, zatrudni wykwalifikowanego pracownika na stanowisko:

BRYGADZISTA
(kod ref. BGD-2016)

Lokalizacja: okolice Słubic, woj. lubuskie

Zakres zadań:
•    zarządzanie zespołami pracowniczymi;
•    rozdzielanie zleceń produkcyjnych i organizowanie pracy na poszczególnych działach produkcyjnych;
•    kierowanie realizacją procesu produkcyjnego, uwzględniając założenia jakościowe oraz terminowość zleceń, stałe doskonalenie metod pracy;
•    nadzór nad prawidłową realizacją poszczególnych kroków pracy oraz zużycia właściwych materiałów i surowców;
•    nadzór nad właściwą eksploatacją maszyn, urządzeń i narzędzi podczas procesu produkcyjnego;
•    zwalnianie do produkcji maszyn i narzędzi po przezbrojeniach, postojach, naprawach;
•    rozwiązywanie problemów bieżących i zapobieganie błędom;
•    nadzór nad dokumentacją, prowadzenie bieżącej ewidencji czasu pracy, sporządzanie analiz i statystyk (m.in. dot. wydajności i produktywności).

Wymagania:
•    wykształcenie min. średnie techniczne;
•    min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku brygadzisty lub mistrza;
•    znajomość zagadnień i przepisów z zakresu kierowania grupami pracowniczymi, organizacji pracy, sterowania produkcją i zleceniami produkcyjnymi, a także zarządzania jakością i procedur z tym związanych;
•    podstawowe umiejętności i wiedza z mechatroniki, mechaniki i automatyki;
•    komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
•    rozwinięte umiejętności interpersonalne, zdolność prowadzenia trudnych rozmów z pracownikami;
•    umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
•    sumienność i dokładność.

Oferujemy:
•    pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
•    szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
•    niezbędne narzędzia pracy;
•    dla osób zamiejscowych możliwe finansowanie mieszkania służbowego.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!