SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

IdeaHR

Gorzów Wielkopolski

2016-09-21

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość dokumentów obowiązujących w handlu międzynarodowym
  • Znajomość różnych form płatności w rozliczeniach międzynarodowych (inkaso dokumentowe, akredytywa dokumentowa)
  • Znajomość zasad transportu
  • Dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office: Word, Excel)
  • Mile widziana znajomość j. rosyjskiego

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizacja oraz nadzór nad procesem wysyłki
  • Prowadzenie dokumentacji logistycznej
  • Opracowanie oraz kontrola prawidłowości wystawionych dokumentów eksportowych (świadectwa weterynaryjne, świadectwa pochodzenia, packing list, faktury, certyfikaty analiz ze zgodnością z akredytywą i kontraktem)
  • Analiza rynku firm logistycznych, rekomendowanie nowych firm logistycznych
  • Zgłaszanie do weterynarii terminów wysyłek
  • Współpraca z firmami transportowymi
  • Uzgadnianie treści etykiet z klientami

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do wysyłania aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883)."