Przedstawiciel Handlowy ds. CCTV

Solid Security

Poznań

2016-11-25

Jesteśmy liderem w swojej branży. Dbamy o dobre relacje w biznesie, opierając je o konstruktywny dialog, profesjonalizm działań oraz partnerstwo. Nasz potencjał oparty jest o kompetentny i zaangażowany Zespół. W związku z wprowadzeniem nowego projektu, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. CCTV - Poznań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wprowadzanie i aktywną sprzedaż systemów telewizji przemysłowej CCTV, monitoring wizyjny.

Twoje zadania będą polegały na:

aktywnym pozyskiwaniu Klientów (B2B) oraz sprzedaży produktów i usług
pracy terenowej i stacjonarnej
realizacji kolejnych etapów sprzedaży (pozyskanie kontaktu do Klienta, umówienie i odbycie spotkania biznesowego, przygotowanie oferty handlowej, negocjacje, podpisanie kontraktu, obsługa posprzedażowa)
doradztwie technicznym przy wsparciu działu technicznego (nie wymagamy znajomości specjalistycznych programów)
podnoszeniu swoich kompetencji zawodowych poprzez uczestnictwo w cyklu szkoleń

Od Kandydatów oczekujemy:

umiejętności nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z Klientem
umiejętności negocjacyjnych oraz sprzedażowych
dobrej znajomości pakietu Microsoft Office
prawa jazdy kat. B i własnego samochodu (gwarantowany zwrot całościowych kosztów paliwa; miesięczny przebieg ok. 1200 km)

W zamian za Twój wysiłek gwarantujemy:

wsparcie techniczne, handlowe, organizacyjne na każdym etapie współpracy
stabilną formę zatrudnienia
przejrzysty system wynagrodzeń (wynagrodzenie stałe, premie miesięczne, system prowizyjny)
szkolenia produktowe i sprzedażowe
zwrot kosztów paliwa rozliczany miesięcznie w formie ryczałtu
narzędzia pracy: laptop, telefon

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem portalu.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100217 ofert pracy. Sprawdź!