Przedstawiciel handlowy

Oficyna Wydawnicza Vocatio

Ursynów

2016-09-21

Znane wydawnictwo religijne poszukuje handlowca-marketingowca do pracy w biurze na umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia na stałą umowę o pracę.

Wymagania:

- swoboda w pracy na komputerze (internet, MS Office)

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- zainteresowanie książką o wartościach chrześcijańskich

- mile widziana znajomość rynku księgarskiego

- komunikatywność, sumienność i kreatywność

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów

- bieżąca obsługa aktualnych klientów firmy

- sporządzanie ofert handlowych

- przygotowywanie akcji promocyjnych

- prowadzenie negocjacji handlowych

- przygotowywanie i realizacja projektów promocyjnych

Oferujemy:

- stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku

- zarobki: podstawa plus prowizja za efekty handlowe

- możliwość rozwoju zawodowego

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres APLIKUJ wraz z z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia

29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100007 ofert pracy. Sprawdź!