Pracownik Magazynu

Abakon

Bielsko-Biała

2016-09-21

Firma budowlana Abakon od ponad dziesięciu lat buduje domy z ekologicznych i trwałych prefabrykatów keramzytowych. Działamy na całym Śląsku, w Małopolsce, na Dolnym Śląsku, woj. Łódzkim i Mazowieckim.

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownikado Działu Zaopatrzenia

Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • praca w hurtowni materiałów budowlanych

  • rozładunek, załadunek towaru na magazynie

  • kompletowanie oraz wydawanie towaru

  • wypełnianie dokumentacji magazynowej

  • bieżąca kontrola stanu magazynu

  • utrzymywanie porządku na terenie magazynu

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • mile widziana znajomość materiałów budowlanych

  • dokładność i rzetelność

  • dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w miłej atmosferze

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przysyłanie CV na adres APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76284 ofert pracy. Sprawdź!