Sprzedawca w sklepie muzycznym Ragtime Katowice

Ragtime

Katowice

2016-09-21

Poszukujemy pracownika na stanowisko sprzedawcy w salonie muzycznym Ragtime w Katowicach. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz ogólna wiedza w zakresie instrumentów i akcesoriów muzycznych.

Od kandydatów oczekujemy:

- Rzetelności i uczciwości;

- Zaangażowania;

- Punktualności;

- Chęci poszerzania wiedzy na temat nowości sprzętowych;

- Dbania o wizerunek firmy;

Obowiązki:

- Profesjonalna obsługa klientów;

- Przyjmowanie dostaw;

- Przygotowywanie do wysyłki, pakowanie oraz wysyłanie zamówionych towarów;

- Sprzedaż w serwisie Allegro oraz OLX;

- Dbanie o czystość na stanowisku pracy;

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o pracę po miesięcznym okresie próbnym;

- Przyjazną atmosferę;

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- System premii uzależnionych od wyników sprzedaży;

Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać w wiadomości. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 600 046 919.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!