Informacja konsumenta - infolinia

VIAVOX Sp. z o.o.

Poznań

2016-09-21

Rozwijamy się i zmieniamy, by sprostać wymaganiom naszych obecnych oraz nowych współpracowników i klientów.  Ciągle wdrażamy nowe rozwiązania by spełniać oczekiwania stawiane nam przez różne branże.

Jesteśmy profesjonalistami! Ty też możesz! Zostań Ankieterem działającym w obszarze telefonicznej obsługi klienta.  W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do obsługi infolinii wychodzącej dla lidera branży energetycznej na polskim rynku, firmy TAURON.

Wymagania:

•             podstawowa obsługa komputera

•             dyspozycyjność

•             dobra dykcja i brak wad wymowy

•             wysoka kultura osobista

•             mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

Opis stanowiska:

•             obsługa infolinii wychodzącej

•             stały kontakt z klientem i zapewnienie mu najlepszej obsługi zgodnej ze standardami firmy

•             kreatywne, indywidualne podejście do współpracy z klientami

Infolinia ma charakter informacyjny, nie prowadzimy aktywnej sprzedaży.

Oferujemy:

•             stabilne zatrudnienie oraz premie za polecenie osób do współpracy - jeżeli polecisz znajomego, co miesiąc będziesz otrzymywać od nas dodatkowo pieniądze nawet przez pół roku

•             płatne szkolenia wstępne – to my zapłacimy Ci za udział w szkoleniu

•             stałą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

•             atrakcyjne wynagrodzenie

•             zdobycie dużego doświadczenia w zakresie obsługi klienta

•             elastyczny grafik

Jeśli zainteresowała Cię nasz oferta – nie czekaj! Aplikuj do nas już dziś! Jeśli spełniasz nasze wymagania z pewnością już niedługo będziemy się z Tobą kontaktować!

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.