Cieśla konstrukcyjny, Norwegia

Eterni Norge, as

norwegia

2016-09-21

Norweska Agencja Pracy ETERNI NORGE AS, - jedna z największych firm rekrutujących pracowników w Norwegii.

Cieśla konstrukcyjny

Miejsce pracy: Oslo / Bergen / Trondheim

Region: Norwegia

Opis stanowiska:

Praca na nowych, długoterminowych projektach na terenie Norwegii dla doświadczonych cieśli konstrukcyjny.

Wymag Wymagania:

Minimum 5-letnie doświadczenie w zawodzie,

Doświadczenie w pracy w Norwegii będzie dodatkowym atutem,

Doświadczenie w budowie domów drewnianych – szkieletowych,

Montaż konstrukcji wewnętrznych ścian działowych zgodnie z rysunkiem technicznym,

Montaż okien, drzwi oraz listew wykończeniowych,

Umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego,

Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Zatrudnienie na warunkach norweskich,

Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,

Konsultanta na miejscu.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę wysyłać CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem pod adres APLIKUJ, +48 600 505 594

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!