Pani Carina potrzebuje opiekunki, Niemcy

altenbetreuung24

Niederkassel

2016-09-22

Pani Carina porusza się samodzielnie czasem tylko potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma chorobę Alzhaimera więc o wielu czynnościach trzeba jej przypominać, często jest roztargniona.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów.

Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, zmiana pielucho-majtek, pomoc przy higienie ciała oraz pomoc przy jedzeniu.

Wymagania:

Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i z dostateczną znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:

Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.

Wynagrodzenie: 1050-1080 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 2882 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75829 ofert pracy. Sprawdź!