Praca w roli Opiekunki dla pana Hermana

Engeldaheim

Dortmund

2016-09-22

Miejsce wyjazdu:  Dortmund

Podopieczny jest osobą mobilną, większość czynności wykonuje samodzielnie, trzeba go tylko dopilnować. Senior choruje na demencję.

Nr referencyjny: NIEM_1111A

Obowiązki:

·         Pomoc w ubieraniu

·         Niewielka pomoc przy pielęgnacji ciała i myciu

·         Wizyty u lekarza

·         Wspólne spacery, spędzanie razem czasu

·         Prowadzenie gospodarstwa domowego: gotowanie, pranie, porządki, robienie zakupów

Wymagania:

·         Doświadczenie

·         Gotowość podjęcia pracy 2- 3 miesiące

·         Znajomość języka niemieckiego (minimum komunikatywnie)

·         Zaangażowanie w wykonywaną pracę

·         Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         Sprawdzone i pewne miejsca pracy,

·         Ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,

·         Stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,

·         Organizację podróży,

·         Zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7176 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!