Potrzebna opiekunka od zaraz, Niemcy

altenbetreuung24

Gera

2016-09-22

Poszukiwana opiekunka do starszego Pana Karla, mieszkającego w okolicach miejscowości Gera. Legalna praca w  Niemczech  przy opiece – oferta adresowana do kobiet z doświadczeniem oraz znajomością języka.

Osoba do opieki: Pan Karl – 3 stopień niepełnosprawności, 60 kg, 183 cm wzrostu.

Pan jest kompletnie niesamodzielny, praktycznie cały czas leży w łóżku. Cierpi na lekką depresję. Wymaga zmiany pieluch. Przychodzi do niego pielęgniarka.

Nr referencyjny: NIEM_286A

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego, w które wchodzi: sprzątnie, gotowanie oraz  pranie.

Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należą czynności opiekuńcze i higieniczne, pomoc podczas posiłków, wymiana pieluch, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu oraz czuwanie w nocy przy podopiecznej.

Wymagania:

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka musi być osobą niepalącą oraz lubić zwierzęta domowe.

Oferujemy:

Naszym pracownikom zapewniamy pracę w legalnej, polskiej firmie, pewne oferty pracy, wysokie zarobki dostosowane do znajomości języka, ubezpieczenie oraz zakwaterowanie w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5936 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76267 ofert pracy. Sprawdź!