Praca dla opiekunek, Niemcy

Engeldaheim

Norymbergia

2016-09-22

Miejsce zlecenia: okolice Norymbergi

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obecnie szukamy opiekunki dla Pani Irminy, która ma III stopień niepełnosprawności, waga: 45 kg.

Pani jest osobą całkowicie niesamodzielną i leżącą. Ma stały cewnik. Cierpi na depresję i zaburzenia rytmu serca.

Nr referencyjny: NIEM_385A

Obowiązki:

Obowiązki domowe to:

  • zakupy oraz gotowanie
  • sprzątanie domu
  • pranie i prasowanie

Obowiązki opiekuńcze to:

  • ubieranie i rozbieranie podopiecznej
  • transfer z wózka na łóżko
  • czuwanie w nocy przy podopiecznej
  • zmiana pielucho – majtek
  • obracanie pani w łóżku

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Czynnego prawa jazdy
  • Doświadczenia w opiece z osobami starszymi i leżącymi
  • Komunikatywnej lub dobrej znajomości języka
  • Zaangażowania i cierpliwości

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie i ubezpieczenie,
  • opłacony przejazd do i z Niemiec,
  • wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy,
  • ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6121 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!