Poszukujemy Opiekunki dla Pani Almut

Engeldaheim

Oldenburg

2016-09-22

Podopieczna choruje na Alzheimera oraz demencje. Jest rozkojarzona oraz ma problemy z pamięcią. Jest w dobrym stanie fizycznym, osoba mobilna. Seniorka ma problemy z nadciśnieniem.

Nr referencyjny: NIEM_950A

Obowiązki:

Do obowiązków Opiekunki należeć będzie opieka nad podopieczną, spędzanie z nią wspólnie czasu, spacery, wspólne wizyty u lekarza, pomoc podopiecznej w czynnościach pielęgnacyjnych i w ubieraniu i rozbieraniu.

Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiedzialna za prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie.

Wymagania:

- brak nałogów

- gotowość podjęcia pracy w okresie świątecznym

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz chorymi na Alzheimera(mile widziane referencje)

- warunkiem koniecznym jest akceptowanie zwierząt domowych, w domu z podopieczną mieszka kot

Oferujemy:

- zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu

- atrakcyjne zarobki

- kursy doszkalające z języka niemieckiego

- wyżywienie oraz zakwaterowanie

- legalne zatrudnienie, ubezpieczenie oraz składki ZUS

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7180 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!