Oferty pracy w Niemczech, Bad Griesbach

Gowork.pl

Bad Griesbach

2016-09-22

Nasz podopieczny:

Podopieczny ma 82 lat, Pan choruje na Parkinsona przez co ma lekkie problemy ze poruszaniem się, potrzebuje asekuracji. Poza tym choruje na cukrzycę, ma niewydolność krążeniową oraz nosi stały cewnik.

Obowiązki:

Czynności opiekuńcze, prowadzenie domu oraz jazda samochodem na terenie Niemiec.

Wymagania:

Poszukujemy osób, których znajomość języka jest na poziomie dostatecznym, które mają doświadczenie w czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Pracę w firmie, która działa z powodzenie od wielu lat na polskim rynku.

Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w oby strony.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 3990

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76135 ofert pracy. Sprawdź!