Pani Lucie poszukuje opiekunki

Engeldaheim

2016-09-22

Seniorska choruje na demencję, co powoduje, że jest bardzo rozkojarzona i często zapomina. Podopieczna jest osobą całkowicie niesamodzielną i leżącą oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu.

Nr referencyjny: NIEM_943A

Obowiązki:

- pielęgnacja ciała podopiecznej oraz pomoc w codziennej toalecie

- pomoc w ubieraniu

- czuwanie w nocy

- transfer oraz obracanie podopiecznej na łóżku

- zmiana pielucho – majtek

- drobne prace domowe: gotowanie, robienie zakupów

Wymagania:

Warunkiem koniecznym jest minimum dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobami chorymi ( dodatkowym atutem będzie okazanie referencji lub dyplomów za ukończone kursy), brak nałogów.

Oferujemy:

- pokój z dostępem do Internetu

- przejazd na zlecenie i z powrotem do kraju

- wynagrodzenie do 1500 euro netto

- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7170 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75344 ofert pracy. Sprawdź!