Potrzebna opiekunka dla Pana Richarda, Niemcy

Engeldaheim

Monachium

2016-09-22

Nasz podopieczny ma 88 lat, 170 cm wzrostu i waży 82 kg. Mieszka w okolicach Monachium.

Jest w dobrej kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej. Cierpi na cukrzycę nadciśnienie.

Nr referencyjny: NIEM_415A

Obowiązki:

Obowiązki domowe to: gotowanie, pranie i prasowanie, sprzątanie, zakupy;

Obowiązki opiekuńcze to: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy czynnościach higienicznych (kąpiele i zmiana pielucho majtek), prowadzenie wózka inwalidzkiego, towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

- mile widziane prawo jazdy oraz referencje

- komunikatywna znajomość języka

- doświadczenie

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie

- legalne zatrudnienie

- wysokie zarobki

- darmowe wyżywienie w miejscu pracy

- zorganizowanie przejazdu do i z Niemiec

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6153 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76643 ofert pracy. Sprawdź!