Opiekunka do osób starszych, praca, Niemcy

altenbetreuung24

2016-09-22

Miejsce zlecenia: Karlsruhe

Nasza podopieczna, Pani Magdalene to 80-letnia seniorka. Choruje na lekką demencję, ale ogólnie jest w dobrej kondycji fizycznej jak i psychicznej. Opiekuje się nią rodzina.

Nr referencyjny: NIEM_304A

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należeć będą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego, w które wchodzi: sprzątnie, gotowanie, prasowanie oraz pranie.

Do obowiązków związanych z opieką nad podopieczną należeć będzie pomoc podczas kąpieli, dbanie o higienę Pani oraz pomoc w jej ubieraniu. Opiekunka będzie również chodziła z Panią Magdaleną do lekarza.

Wymagania:

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z dobrą znajomością języka niemieckiego. Opiekunka musi posiadać czynne prawo jazdy oraz być osobą niepalącą.

Oferujemy:

Naszym pracownikom zapewniamy pracę w legalnej, polskiej firmie, pewne oferty pracy, wysokie zarobki dostosowane do znajomości języka, ubezpieczenie oraz zakwaterowanie w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5904 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)