Potrzebna opiekunka dla Pary seniorów

Engeldaheim

Pöttmes

2016-09-22

Miejsce zlecenia: Pöttmes

W chwili obecnej poszukujemy opiekunki dla Pani Julieny i Pana Maxa. Zapewniamy legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą, . Wszystkich znających język niemieckich i posiadających doświadczenie zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy.

Starsi państwo poruszają się po domu przy chodzikach. Pani Julia choruje na Alzheimera i często jest zdezorientowana i apatyczna. Korzysta z pielucho – majtek. Pan Maxymillian ma stały cewnik, choruje na Parkinsona. W opiece pomaga rodzina.

Nr referencyjny: NIEM_178A

Obowiązki:

Podopiecznym trzeba pomóc w higienie szczególnie przy myciu, zmianie pielucho - majtek, ubieraniu oraz asystować podczas korzystania z toalety. Pomóc podczas posiłków a także czuwać przy nich w nocy. Do zadań Opiekunki będzie należało też przygotowywanie posiłków, robienie zakupów oraz dbanie o utrzymanie czystości w domu.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie dostatecznym, mieć doświadczenie w opiece z osobami starszymi i leżącymi oraz posiadać czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie (pokój z tv internetem i radiem), wynagrodzenie w wysokości 1050 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5672 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75758 ofert pracy. Sprawdź!