Praca w Wiesbaden od zaraz

altenbetreuung24

Wiesbaden

2016-09-22

Pani Johanna jest po udarze, ma demencję. Porusza się albo za pomocą wózka albo za pomocą chodzika., potrzebuje pomocy przy wstawaniu.

Obowiązki:

Czynności opiekuńcze to: głównie pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała, pomoc przy jedzeniu, gotowość do czuwania w nocy.

Dodatkowo obowiązkami są czynności związane z prowadzeniem domu, gotowanie, robienie zakupów.

Wymagania:

Opiekun musi być osobą z dostateczną znajomością języka niemieckiego. Mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie.

Dobre stawki: do 1080 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 4715 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76283 ofert pracy. Sprawdź!