Pani Maria potrzebuje opiekunki

Engeldaheim

Bocholt

2016-09-22

Nasza podopieczna mieszka w swoim domu, w okolicach Bocholt (89 lat, 75 kg, 160 cm wzrostu). Jest po udarze, przez co potrzebuje pomocy by wstać, przemieszcza się jedynie na wózku inwalidzkim. Ma również problemy ze słuchem.

Nr referencyjny: NIEM_859A

Obowiązki:

Seniorka potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności takich jak: ubieranie i rozbieranie, dbanie o higienę ciała, prowadzenie wózka inwalidzkiego, wstawania do Pani w nocy.

Dodatkowo pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, dbanie o ład i porządek, robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków.

Wymagania:

  • Kobieta z doświadczeniem;
  • Brak nałogów;
  • Mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy;
  • Język na poziomie komunikatywnym;

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem), dobre stawki uzależnione od znajomości języka.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7035 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75901 ofert pracy. Sprawdź!