Opieka nad osobą straszą

altenbetreuung24

Sigmaringen

2016-09-22

Miejscowość: Sigmaringen

Pani Theresia jest sprawna fizycznie, jedynie ma problem z orientacją czasowo-przestrzenną ponieważ ma demencję.

Obowiązki:

  • Sprzątnie, gotowanie, pranie, robienie zakupów
  • Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz zmiana pielucho-majtek
  • Pomoc przy higienie ciała
  • Pomoc przy jedzeniu
  • Gotowość do czuwania w nocy
  • Towarzyszenie w wizytach u lekarza

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego na poziomie dostatecznym.

Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i schorowanymi.

Oferujemy:

Opłacone składki ZUS oraz ubezpieczanie

Wynagrodzenie miesięczne: 1190 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 4328 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76228 ofert pracy. Sprawdź!