Opieka nad Panią Astrid w Niemczech

Engeldaheim

Wilhelmshaven

2016-09-22

Praca w Niemczech! Opiekunowie osób starszych i schorowanych.

Miejsce delegacji: Wilhelmshaven

Podopieczna ma chorobę nowotworową. Porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje wsparcia przy wstawaniu ponieważ jest bardzo osłabiona.

Obowiązki:

Prowadzenie domu oraz gotowanie i robienie zakupów.

Czynności opiekuńcze, zmiana pielucho-majtek, pomoc przy jedzeniu, gotowość do opieki w ciągu nocy.

Wymagania:

Dobrą znajomość języka niemieckiego oraz doświadczanie w opiece nad osobami starszymi.

Oferujemy:

Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.

Wynagrodzenie: do 1200 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 3863 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76952 ofert pracy. Sprawdź!