Pani Gerda potrzebuje opiekunki

Engeldaheim

Dortmund

2016-09-22

Nasza podopieczna: mieszka w Dortmund wraz z synem (94 lata, 50 kg, 165 cm wzrostu), jest osobą leżącą. Choruje na nadciśnienie, cukrzycę, zaburzenia rytmu serca. Porusza się na wózku inwalidzkim.

Nr referencyjny: NIEM_847A

Obowiązki:

Opiekunka będzie prowadzić dom, dbać o czystość i porządek, przygotowywać posiłki a także pomagać w ich spożywaniu.

Oprócz tego Seniorka potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności takich jak: ubieranie i rozbieranie, dbanie o higienę ciała, prowadzenie wózka inwalidzkiego, przenoszenie z wózka na łóżko.

Wymagania:

  • Kobieta z doświadczeniem;
  • Brak nałogów;
  • Mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy;
  • Język na poziomie minimum podstawowym;

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem), dobre stawki uzależnione od znajomości języka.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7020 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76187 ofert pracy. Sprawdź!