Niemcy, praca dla opiekunki osoby starszej

altenbetreuung24

Dortmund

2016-09-22

 

 

 

 

 

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Do opieki: Pani Mathilda

Miejsce wyjazdu: okolice Dortmundu

Pani Mathilda ma 60 lat, choruje na stwardnienie rozsiane przez co jest niesamodzielna i większość czasu spędza w łóżku. Potrzebuje pomocy i wsparcia przy wstawaniu. Ma stały cewnik.

Obecnie opiekuje się nią ojciec.

 

Niemcy, praca dla opiekunki osoby starszej
Nr referencyjny: NIEM_317A

Obowiązki:

Głównymi obowiązkami będzie pomoc podopiecznej przy czynnościach higienicznych, ubieraniu i rozbieraniu, przenoszenie z wózka na łóżko oraz pomoc w spożywaniu posiłków. Dodatkowo robienie zakupów, gotowanie, pranie i prasowanie oraz sprzątanie domu.

Wymagania:

- dobra znajomości języka

- miłe usposobienie i cierpliwość

- zaangażowanie w pracę, doświadczenie

Oferujemy:

- ubezpieczenie

- odprowadzane składki ZUS

- wyżywienie i zakwaterowanie

- przejazd do i z Niemiec

- wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5959 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75264 ofert pracy. Sprawdź!