APLIKANT RADCOWSKI

Centrum Obsługi Biznesu

Toruń

2016-12-01

W związku z intensywnym rozwojem kancelarii, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Poszukujemy osób samodzielnych, odznaczających się dużym profesjonalizmem i kreatywnością, a także wyjątkowo skrupulatnych i dokładnych, posiadających szeroką wiedzę z zakresu prawa.

Miejsce pracy: TORUŃ

Obowiązki:

  • udzielanie porad prawnych w zakresie stosowania przepisów prawa handlowego i gospodarczego

  • tworzenie i opiniowanie umów w obrocie handlowym

  • analiza dokumentów, orzecznictwa i piśmiennictwa, sporządzanie opinii prawnych

  • pisanie pozwów w postępowaniu upominawczym i nakazowym

  • rejestracja spółek prawa handlowego

  • zastępstwo procesowe

  • utrzymywanie kontaktu z klientem

Wymagania:

  • aplikant radcowski lub osoba przystępująca do egzaminu

  • szeroka wiedza z zakresu prawa cywilnego, postępowania cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa podatkowego

  • doświadczenie w zakresie postępowania cywilnego, zabezpieczającego i windykacyjnego

  • odpowiedzialność w stosunku do powierzonych zadań

  • wysoki poziom motywacji zawodowej, chęć rozwoju

  • umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność, systematyczność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w kancelarii o zasięgu ogólnopolskim

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w ciekawych projektach

  • dużą samodzielność w obsłudze klientów

  • pracę w młodym zespole prawników

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz realną możliwość awansu w strukturach firmy

  • stabilne warunki zatrudnienia

Zachęcamy do aplikacji i skorzystanie z formularza zgłoszeniowego:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99580 ofert pracy. Sprawdź!