brygadzista/brygadzistka zmiany produkcyjnej

LIMARO

Mosina

2016-09-21

                                            Firma Limaro s.jawna zatrudni pracownika na stanowisko :

Miejsce pracy: Mosina

Obowiązki:

  • codzienny organizacja pracy i nadzór nad procesem produkcji,
  • kontrola zakładanych wskaźników ilościowych i jakościowych,
  • organizacja i kontrola pracy własnej i podległego zespołu
  • szkolenie pracowników
  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP, obowiązujących w Zakładzie norm i standardów jakościowych
  • czynny udział w procesie produkcji
  • terminowe raportowanie bezpośrednio do Kierownika Produkcji

Wymagania:

  • umiejętność organizowania i zarządzania pracą podległego zespołu
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i efektywności pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!