Kierowca - spotkanie rekrutacyjne z niemieckim pracodawcą

Agencja Pracy Koncepcja

bawaria

2016-09-20

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. 

 

Kierowcy autobusów linii miejskich i podmiejskich, autobusów turystycznych – SPOTKANIE z pracodawcą 01. października 2016 r. we Wrocławiu

 

Agencja Pracy Koncepcja oraz jej zleceniodawca, nasz zaufany i długoletni partner, posiada oferty pracy w Niemczech dla kierowców autobusów linii miejskich, podmiejskich oraz międzymiastowych. 01. października 2016 r. wspólnie z naszymi niemieckimi partnerami organizujemy spotkanie rekrutacyjne we Wrocławiu. Udział w spotkaniu mogą wziąć osoby, które są zainteresowane podpisaniem umowy o pracę i wyjazdem do Niemiec.

 

Praca wykonywana będzie na rzecz firm DEUTSCHE BAHN, VAG oraz innych przewoźników

 

Niniejsza oferta kierowana jest do osób poszukujących stałego i długoterminowego zatrudnienia w zawodzie kierowcy autobusu na terenie Niemiec. Istnieje możliwość osiedlenia się w Niemczech z całą rodziną.


Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację. Umiejętności językowe będą weryfikowane podczas rozmów,
  • Niekaralność,
  • Prawo jazdy kat. D, karta kierowcy, kod 95
  • Doświadczenie zawodowe jako kierowca kat. D. 

 

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z pracodawcą niemieckim na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym.
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny. Miesięczny wymiar czasu pracy jest uzależniony od grafików dyspozytora ok 180-190 godzin. Wynagrodzenie 1800-2300 Euro netto.
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, odpłatne. Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne, płatny urlop, oraz wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.

 

Region: Bawaria, Niemcy

Osoby zainteresowane spotkaniem 01. października 2016 r. prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny pod numerem: 71 3438073, kom. 690 204 470 lub kom. 792 785 242.

 

Oferta jest nieaktualna