Researcher

Benhauer Sp. z o.o.

Kraków

2016-09-20

SALESmanago to pierwsza polska platforma Marketing Automation wykorzystywana dzisiaj przez 5000 firm w 40 krajach, które zarządzają bazami ponad 300 milionów klientów. Datanyze lokuje SALESmanago wśród najlepszych systemów Marketing Automation na świecie, zaś Venturebeat Insights uznaje firmę na za lidera automatyzacji marketingu dla małych i średnich przedsiębiorstw sektora B2C. Spółka zatrudnia ponad 200 osób w biurach w Krakowie (siedziba główna), Nowym Jorku, Londynie, Bukareszice, Madrycie i in. Obecnie, dzięki 25 mln zł dofinansowania inwestora 3TS (gdzie inwestuje m. in. CISCO), SALESmanago planuje dynamiczną ekspansję w Europie.

W związku z tym, poszukujemy osoby na stanowisko: Researcher

Zakres obowiązków:
-­ wyszukiwanie oraz weryfikowanie informacji w ogólnodostępnych źródłach
-­ budowanie bazy potencjalnych klientów zagranicznych

Wymagania:
-­ znajomość języka angielskiego
-­ umiejętności wyszukiwania informacji w Internecie
- pozytywnego nastawienia i bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych

Oferujemy:
-­ atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania
-­ dołączenie do młodego start-­up'u pełnego zaangażowanych ludzi
-­ biuro zlokalizowane w centrum Krakowa
-­ praca w dynamicznie rozwijającej się branży Marketing Automation

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102795 ofert pracy. Sprawdź!