Spawacz MAG 135/Monter

Power Jobs Sp. z o.o.

region: Bretania

2016-09-20

Power Jobs – agencja pracy tymczasowej działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

LOKALIZACJA: FRANCJA/ BRETANIA

ROZPOCZĘCIE PRACY: 26.09.2016

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

praca na zakładzie przy spawaniu i montażu orurowań kotłów

spawanie metodą 135 MAG BW I FW – stal nierdzewna austenityczna

spawanie blach

spawanie rur(do 300mm średnicy)

prace montersko-ślusarskie

prace na podstawie rysunku technicznego

WYMAGANIA:

udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz,

aktualny certyfikat spawalniczy MAG 135,

umiejętność spawania w stali nierdzewnej,

znajomość rysunku technicznego,

umiejętność wykonania przetopu,

obowiązkowe, darmowe próbki spawalnicze w Katowicach,

mile widziany własny samochód.

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie,

umowa o pracę,

wynagrodzenie około 2100 euro/netto za 152 godziny tj. około 13,80 netto/godz.

możliwość pracy w nadgodzinach,

dodatek dla osób ze znajomością j. francuskiego do 100 euro/miesiąc w zależności od poziomu znajomości,

zwrot kosztów amortyzacji samochodu,

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

zapewnione i opłacone zakwaterowanie,

zapewniona odzież robocza.

KONTAKT:

Tel.: 728 – 591 – 040 lub  32 292 13 09

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76139 ofert pracy. Sprawdź!