Poważna praca - Poważne pieniądze. Przedstawiciel Handlowy! Biuro w samym sercu Krakowa!

DPR

Kraków

2016-09-20

W ramach programu "Start Dla Młodych", przez cały wrzesień trwa nabór na pracowników do działu handlowego.

Uwielbiasz kontakt z ludźmi? Jesteś osobą komunikatywną? Jeśli tak, to praca dla Ciebie! :)

Obecnie nasza firma poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Oferujemy:

- gwarantowane wynagrodzenie podstawowe plus premie

- pracę w stabilnej firmie

- wyjątkową atmosferę

- możliwość rozwoju poprzez liczne szkolenia

- programy motywacyjne

- przejrzysta ścieżka awansu

Obowiązki:

- prezentacja oferty handlowej firmy

- działania marketingowe związane z pozyskiwaniem klientów

- przygotowywanie dokumentów handlowych

Wymagamy od Ciebie:

-dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność i entuzjazmu w działaniu.

Brak doświadczenia nie jest dla nas problemem, ponieważ damy Ci szansę wykazania się na rozmowie kwalifikacyjnej, bo to właśnie od niej będzie zależała możliwość pracy w naszym zespole.

Możesz liczyć na:

- wynagrodzenie podstawowe + premie,

- pakiet bezpłatnych szkoleń i wsparcie kierownika

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

- możliwość awansu - wystarczy, że będziesz pracował sumiennie, u nas nie liczy się staż pracy ale Twoje zaangażowanie :)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV przez formularz