Prace pomocnicze przy sortowaniu odzieży

Outworking

Kalisz

2016-09-20

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracami pomocniczymi przy sortowaniu odzieży

Miejsce pracy:Kalisz

Zakres obowiązków:

- przygotowanie odzieży z nowej kolekcji do wysyłki
- segregacja odzieży z poprzedniej kolekcji
-metkowanie
- inne proste prace pomocnicze

Wymagania:

- chęć do pracy
- dyspozycyjność od pn - pt w godz: 6-14,14-22
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane osoby uczące się w trybie zaocznym

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o stawkę godzinową,
- miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres e-mail lub kontakt pod numerem 513 102 974

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102 J

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!