RZEŹNIK - WYKRAWACZ

Work & Business Solutions

Belgia

2016-09-20

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Obecnie dla naszego belgijskiego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia
Nr ref.: RZ/BLG/16

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za trybowanie głów wieprzowych przy linii produkcyjnej.

Wymagane doświadczenie na stanowisku rzeźnika oraz umiejętność pracy z różnymi rodzajami noży.

Znajomość języków obcych nie jest wymagana!

Nasz klient oferuje:

- Umowa na warunkach belgijskich,

- Stawka godzinowa przez pierwsze 6 miesięcy:  12,49 Euro brutto/h, po 6 miesiącach: 12,89 Euro brutto/h,

- Po 3 miesiącach pracy codzienne bony żywnościowe o wartości 8 Euro,

- Mieszkanie firmowe – 80 Euro/tydzień,

- Bezpłatny transport do pracy,

- Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: APLIKUJ

Dołącz do najlepszych!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:

W&BS Doradztwo Personalne

ul. Grochowa 7

30-731 Kraków

tel.  12 398 41 44

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75925 ofert pracy. Sprawdź!