Koordynator Regionu Zespołu Porządkowego

Pulire Sp. z o.o.

Warszawa

2016-09-20

Pulire Sp. z o. o. jest jedną z firm najlepiej przygotowanych do obsługi przedsiębiorstw w zakresie usług porządkowych oraz dystrybucji środków.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby odpowiedzialnej za zarządzanie personelem sprzątającym na terenie Warszawy i okolic.

Koordynator regionalny

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
- doświadczenie w rekrutowaniu zasobów ludzkich,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- orientacja na cele i wyniki,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- komunikatywność,
- prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:
- zarządzanie zespołem pracowników,
- prowadzenie akcji rekrutacyjnych,
- kontrola działań operacyjnych,
- realizowanie założonych celów.

Oferujemy:
- niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy,
- umowę o pracę,
- wynagrodzenie stałe + premia,
- samochód służbowy,
- możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się spółce.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 74449 ofert pracy. Sprawdź!