Technolog (żywice poliestrowe)

Look For Staff Pro

Bydgoszcz

2016-09-20

Dla naszego Klienta – prężnie działającej firmy z branży chemicznej - poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nr Ref.: EK/T/09.2016

 Obowiązki:

  • Opracowywanie nowych i modyfikacje istniejących produktów – żywic poliestrowych
  • Tworzenie dokumentacji z prowadzonych prac oraz dokumentacji technologicznej niezbędnej do wdrożenia procesu produkcyjnego
  • Współpraca z zespołem technologów oraz działem produkcji przy optymalizacji procesów oraz rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych i jakościowych
  • Sprawdzanie i akceptacja nowych surowców do produkcji
  • Współudział w prowadzonych przez firmę projektach badawczo-rozwojowych
  • W razie potrzeby kontakt bezpośredni z Klientem podczas wdrażania produktu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży żywic poliestrowych
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji przez firmę LOOK FOR STAFF PRO (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99258 ofert pracy. Sprawdź!