Inżynier Serwisu

Impact Clean Power Technology S.A.

Piastów

2016-11-04

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie procesów serwisowych, rozwiązywanie wyzwań technicznych
  • Wdrożenia i uruchomienia stemów u klienta
  • Serwis nowoczesnych systemów bateryjnych
  • Opracowywanie oraz wprowadzanie zmian w istniejącej już dokumentacji
  • Współpraca z działami Przygotowania Produkcji i Produkcji przy realizacji projektów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie WYŻSZE TECHNICZNE – INŻYNIER ELEKTRYK, AUTOMATYK
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie z nowoczesnymi systemami bateryjnymi
  • Dobra znajomość czytania schematów elektrycznych
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferta:

  • Stała praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia w nowoczesnych systemach bateryjnych
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99499 ofert pracy. Sprawdź!