Monter połączeń kołnierzowych (Flange Fitter) - Holandia

Brasco S.C.

Holandia

2016-09-20

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Monter połączeń kołnierzowych (Flange Fitter)

Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: FLANGE/0916/GW
Ilość miejsc pracy: 5

OBOWIĄZKI:

  • montaż połączeń kołnierzowych;
  • montaż na podstawie rysunku izometrycznego;

WYMAGANIA:

  • kilkuletnie doświadczenie na w/w stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość rysunku izometrycznego;
  • certyfikat Flange Fitter, VCA , SOFI NUMER;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie netto: 11.50 Euro za godzinę;
  • projekt na 6 - 8 tygodni;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zapewnia i pokrywa pracodawca.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: FLANGE/0916/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!