Serwisant urządzeń chłodniczych

HR.pl

Gliwice

2016-11-23

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 rokudoradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Region wykonywanej pracy: Śląsk

Obowiązki:

  • Diagnozowanie awarii oraz bieżąca naprawa urządzeń chłodniczych,
  • Wykonywanie przeglądów urządzeń i ich konserwacja.
  • Praca dla oddziału w Gliwicach, lub Warszawie

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Doświadczenie w serwisowaniu klimatyzacji i wentylacji i/lub przy technicznym nadzorze instalacji klimatyzacyjnych/chłodniczych na dużym obiekcie;
  • Praktyczna znajomość zagadnień chłodniczych;
  • Umiejętność lutowania twardego oraz obsługi urządzeń transportu bliskiego;
  • Znajomość obsługi wielosprężarkowych urządzeń chłodniczych i/lub chłodniczych sprężarek śrubowych;
  • Uprawnienia SEP;
  • Certyfikat F – gazy;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w terenie;
  • Znajomość pakietu Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • 6-miesięczny okres próbny (umowa-zlecenie), później umowa o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy, telefon, laptop.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia branżowe.