Praca w Niemczech Technik dentystyczny

Esteelo Human Resources

Pforzheim

2016-12-01

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik dentystyczny do implantów i metody mieszanej

Opis stanowiska:

    • wykonywanie protez stałych i ruchomych
    • wykorzystywanie materiałów sztucznych, ceramiki oraz materiałów takich jak tytan i złoto
    • czyszczenie protez
    • naprawa
    • realizacja codziennych zadań w CAD/CAM

Główne zadania:

    • wykonywanie implantów
    • korzystanie z metody mieszanej
    • praca z CAD/CAM („Zirkonzahn”)

Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (min. B2)
    • wykształcenie zawodowe w technice dentystycznej
    • co najmniej podstawowa znajomość CAD/CAM i chęć rozwijania tych umiejętności
    • precyzyjny sposób działania
    • ukierunkowanie na osiąganie celów
    • umiejętność pracy w zespole, elastyczność, niezawodność

Oferujemy:

    • praca w miejscowości Pforzheim
    • umowa o pracę, bezpośrednio z pracodawcą
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • szkolenia i dalsze możliwości kształcenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres APLIKUJ lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/31/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!