Praca w Niemczech Inżynier automatyk

Esteelo Human Resources

Friolzheim

2016-12-09

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier automatyk

Opis stanowiska:

    • tworzenie instrukcji i specyfikacji funkcjonalnych
    • standaryzacja oprogramowania
    • opracowanie, wdrażanie, uruchamianie aplikacji

Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (min. B2)
    • wykształcenie wyższe, kierunek: elektrotechnika lub mechatronika, spec. automatyka lub instalacje przemysłowe
    • mile widziane doświadczenie z HMI i wizualizacją WEB
    • podstawowa znajomość Step 7, TIA Portal, Codesys
    • umiejętność parametyzacji i uruchomienia systemów takich jak Ethercat, Profibus, Profinet
    • umiejętność parametyzacji SEW

Oferujemy:

    • praca w miejscowości Friolzheim
    • umowa o pracę, bezpośrednio z pracodawcą
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • szkolenia i dalsze możliwości kształcenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres APLIKUJ lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/32/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99894 ofert pracy. Sprawdź!