Technolog betonu

DB Beton Sp. z o.o.

Piława Górna

2016-09-20

DB Beton Sp. z o. o.  – spółka wchodząca w skład grupy kapitałowej PGS, będącej jednym z  głównych polskich producentów kruszyw łamanych poszukuje kandydatów  na stanowisko:

Technolog Betonu

Miejsce pracy: Piława Górna
Region: dolnośląskie

ZAKRES ZADAŃ:

  • nadzorowanie procesów produkcyjnych celem zapewnienia wysokiej jakości produktu i efektywności procesu
  • przygotowywanie, aktualizację i sprawdzanie dokumentacji technologicznej i produkcyjnej oraz sprawdzanie dokumentacji walidacyjnej
  • inicjowanie projektów zwiększających potencjał produkcyjny zakładu
  • aktywne uczestnictwo w ciągłej optymalizacji procesu produkcyjnego
  • stałe monitorowanie rynku i doskonalenie wiedzy w zakresie dostępnych rozwiązań technologicznych
  • proponowanie usprawnień technicznych
  • opracowywanie koncepcji procesów technologicznych produkcji oraz ich doskonalenie
  • szkolenie pracowników produkcyjnych z procesów wytwarzania
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej wyrobów produkowanych przez Firmę,
  • współpraca z wydziałami produkcyjnymi w zakresie nadzoru technologicznego nad realizacją produkcji,
  • współuczestnictwo w kształtowaniu strategii spółki i grupy kapitałowej w zakresie produkcji betonowych materiałów budowlanych i  w zakresie rozbudowy parku  maszynowego

WYMAGANIA:

  • wykształcenie: wyższe techniczne (budownictwo, inżynieria materiałowa lub pokrewne),
  • co najmniej 3 -letnie doświadczenie w laboratorium, w kontroli jakości lub budownictwie
  • znajomość procesów technologicznych związanych z produkcją prefabrykatów betonowych
  • znajomość zagadnień z zakresu technologii betonu
  • nastawienie na zdobywanie wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, uczciwość, rzetelność, terminowość
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o dużym potencjale i ambitnych planach na  przyszłość, w sektorze mającym szanse na istotny wzrost przychodów w najbliższych latach,
  • miejsce pracy w zespole złożonym z ludzi, którzy oprócz wiedzy, doświadczenia i fachowości, w swoją pracę wkładają również serce
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102319 ofert pracy. Sprawdź!