Specjalista ds. rekrutacji

Holland Contracting

Opole

2016-09-20

Holland Contracting, Agencja Pośrednictwa Pracy, Opole.

Uwaga! Poszukujemy nowej osobowości, kogoś kto angażuje się w to co robi, chce się uczyć i rozwijać, potrafi dołożyć do zespołu ten brakujący element.

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Opole

Obowiązki:

W przypadku gdy odkryłeś w sobie chęć do bezpośredniej i telefonicznej obsługi kandydatów do pracy, sprawia Ci przyjemność praca z ludźmi, którzy lubią to co robią. Czekamy na Ciebie.

Wymagania:

Jeśli lubisz ludzi, umiesz rozmawiać z drugim człowiekiem, jednocześnie z zaangażowaniem podchodzisz do każdego spotkania – mając otwarte oczy i uszy. Cechuje Cię naturalna ciekawość i lubisz wiedzieć - zapraszamy do naszego Zespołu.

Jeśli udało Ci się do tej pory zgromadzić przynajmniej roczne doświadczenie w pracy z Klientem, znasz język angielski minimum na poziomie B1, posiadasz prawo jazdy, jesteś samodzielny i wiesz co to odpowiedzialność - aplikuj na nasze ogłoszenie.

Oferujemy:

A gdy już pokażesz nam swoje zdolności i pasję do pracy - będziemy razem budować mocne i trwałe kontakty z naszymi holenderskimi Partnerami. Jeśli lubisz mieć poczucie wpływu i z entuzjazmem podchodzisz do wyjazdów służbowych i pracy w międzynarodowym środowisku - zaprezentuj się przesyłając CV.

*Mamy poczucie humoru, świętujemy wspólnie nasze sukcesy i do Holandii jeździmy nie tylko do pracy, ale o tym dowiesz się więcej dołączając do naszego Zespołu.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

aplikuj

 

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66988 ofert pracy. Sprawdź!