Pani Jasmin potrzebuje Opiekunki

altenbetreuung24

Gummersbach

2016-09-21

 

 

 

 

 

Pani Jasmin ma 87 lat i mieszka razem z mężem w domku jednorodzinnym. Seniorka jest osobą mobilną, porusza się samodzielnie lub przy pomocy chodzika. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu. 

 

Pani Jasmin potrzebuje Opiekunki
Nr referencyjny: NIEM_1293A

Obowiązki:

·         Pomoc przy pielęgnacji ciała

·         Ubieranie/rozbieranie

·         Pomoc w czynnościach toaletowych

·         Towarzyszenie w wizytach lekarskich

·         Prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupów

Wymagania:

Od Opiekunek oczekujemy podstawowej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi oraz czynnego prawa jazdy. Kandydatki muszą być dyspozycyjne na 2 – 3 miesięczny wyjazd. 

Oferujemy:

Atrakcyjne zarobki, ubezpieczenie oraz opłacone składki ZUS. Każda osoba, która podejmie z nami współpracę ma zagwarantowaną opiekę koordynatora na okres wyjazdu, zakwaterowanie, wyżywienie oraz przejazd w obie strony.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7187 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!