Praca dla opiekunów osób starszych w Essen

Gowork.pl

Essen

2016-09-21

Nasz podopieczny:

Pani Hildegard ma 81 lat. Problemem jest choroba Alzhaimera więc potrzebuje dużo uwagi

Obowiązki:

Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz higiena ciała, pomoc w poruszaniu się.

Dodatkowo pomoc w prowadzeniu domu.

Wymagania:

Poszukujemy osoby z komunikatywną znajomością języka niemieckiego ale z doświadczaniem w opiece.

Oferujemy:

Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec, wyżywienie oraz zakwaterowanie.

Wynagrodzenie miesięczne: 890  euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 4575

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76189 ofert pracy. Sprawdź!