83-letnia starsza Pani potrzebuje opiekunki

altenbetreuung24

Friedberg

2016-09-21

 

 

 

 

 

Nasza podopieczna mieszka w Friedberg. Porusza się sama, jest w dobrej kondycji fizycznej jak i psychicznej. Ma problemy z zasypianiem.

 

83-letnia starsza Pani potrzebuje opiekunki
Nr referencyjny: NIEM_103A

Obowiązki:

Do głównych obowiązków opiekunki należeć będzie opieka oraz czuwanie w nocy przy podopiecznej. Oprócz tego kąpiele oraz ubieranie i rozbieranie. Opiekunka będzie musiała jeszcze zajmować się domem.

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, cierpliwości i zaangażowania w pracę. Koniecznie z  prawem jazdy.

Oferujemy:

- pokrycie kosztów przejazdu

- ubezpieczenie

- legalne zatrudnienie w polskiej firmie

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

- fachową opiekę konsultantów przez okres trwania kontraktu

- zorganizowany przejazd do i z Niemiec

- odprowadzane składki emerytalno – rentowe

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5514 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76577 ofert pracy. Sprawdź!