Praca dla kobiet jako opiekunka

altenbetreuung24

-

2016-09-21

 

 

 

 

 

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki dla Pani Anny.

 

Seniorka: 89 letnia Pani posiada II stopień niepełnosprawności, w domu porusza się za pomocą chodzika. Wstaje z pomocą. Choruje na nadciśnienie i zaburzenia rytmu serca. Ma również problemy z zasypianiem i ze słuchem.

 

Praca dla kobiet jako opiekunka
Nr referencyjny: NIEM_856A

Obowiązki:

Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu. Czuwanie przy Pani w nocy, pomoc w spożywaniu posiłków. Dodatkowo prowadzenie domu, gotowanie oraz robienie zakupów a także towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece. Mile widziane czynne prawo jazdy.

 

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości do 1500 euro netto miesięcznie.

 

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7023 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75969 ofert pracy. Sprawdź!